Genital Bölge Kararması Neden Olur, Nasıl Geçer?

Genital bölge kararması neden olur, nasıl geçer? Bikini bölgesi kararması nasıl önlenir? Renk açıcı krem vajina beyazlatmada kullanılır mı?

Renk açıcı krem, genital bölgenin yanı sıra koyulaşma görülen diz, dirsek, boyun ve koltuk altı gibi vücudun tüm hassas bölgelerinde güvenle kullanılabilir. Doğal bitki özlerinden oluşan beyazlatıcı krem; bölgesel kararmalardaki renk değişimini giderir, cilt tonunu dengeler ve koyulaşmaları azaltır. Cilt kararması olan bölgeyi kademeli olarak iyileştirerek doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Viaxi Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi; içeriğindeki yüksek kaliteli hidrolize buğday unu ile beyazlatıcı, aydınlatıcı ve yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir. Hidrolize buğday unu, cilt renginden sorumlu olan melanin üretimini arttırır ve melanin eksikliği görülen durumlarda dengelenmesine yardımcı olur. Formülündeki zeytinyağı esteri ve gliserin ile cildi derinlemesine besleyerek nemlendirir.

Viaxi Beyazlatıcı Krem‘in içeriğinde kullanılan hidrolize buğday unu en yüksek kalitede üretilmiş bir aktif bileşendir. İsviçre’li kozmetik içerik sağlayıcısı olan Givaudan ile Fransız Soliance firmalarının işbirliğinde üretilmiş Axolight markadır. Renk açıcı krem Viaxi, temiz cilde sabah ve akşam günde 2 kere uygulanabilir. Cilde daha iyi nüfuz etmesi için dairesel hareketlerle masaj yaparak kremin emilimini arttırabilirsiniz. Uygulama süresince güneş banyosu yapılmaması tavsiye edilir. Gözle görünür etkili sonuçlar için önerilen kullanım süresi en az 3 – 4 haftadır.

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , , ,
2 Nisan 2021 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker