ZUMA oyunları online oyna – Zuma Deluxe, Revenge, Balon Patlatma

Oyunlar Zuma sözde arcade oyunları aittir. En popüler olanı 12 temel ve 13 bonus final seviyesinden oluşan Zuma Deluxe. Uzun zamandır tüm insanlar özgür sitelerde çevrimiçi oynuyorlar. Oyunun özü, renkli topların hareketli bir zincirinde renkli bir top ile doğru bir atış yapmaktır.

Doğru bir vuruşla, toplar kaybolur, sadece renk olarak farklılık gösterenler kalır. Asıl konu, oyun alanında kara deliğe ulaşmadan önce renkli zinciri vurmaktır. Zincirin toplardan ölümcül yere giden yolu, bir sarım yolu boyunca ilerler, bu nedenle yeni başlayanların atış alanının yörüngesini elde etmek için planlanan bölgeye ulaşması zorlaşır. Yakınlaştırmayı online oynadığınızda, kurbağanın ağzından hangi renkte bir renk olacağını tahmin edin, kolay: Kurbağanın arkasında, bir sonraki topun renginin görülebildiği bir pencere var.
Her seviye belli bir zamanda tamamlanmalıdır. Oyuncu daha hızlı geçerse, ek puan kazanır.
Zincir ne kadar erken biterse, oyuncuya daha fazla puan verilir. “Combo” olarak adlandırılan sözler, isabetle vurduğu topların ve yeni bir sırayla kapatılan diğer topların tesadüfleri nedeniyle, kesin bir isabetle, zincirin hareketinin yavaşlaması ve hatta geri dönüşünün gerçekleşmesiyle en fazla puanı getirir. Bu numara birkaç değerli saniyeyi kazanmanızı sağlar. Zuma Deluxe oyununu her oynadığınızda, oyun tahtasına isabet ederseniz, oyuncunun zincire girmek için aldığı puan sayısı vurgulanır. Eğer farklı bir renkteki topları kaçırdı ve vurursa, o zaman “yanlış” top ortak zincirdedir. Bu, özellikle de zincirin siyah bir arıza için çok fazla olması durumunda, arıza olasılığını artırır.
Yakınlaştırmadaki her bir ardışık seviye ile, top sayısı, hareket hızları ve geçen labirentlerin toplam sayısı artar. Oyunun ana seviyeleri bir taş labirentte tutulur. Son seviye, boşluk boşluğundan geçer ve idam edilmesine kadar geçen süre, renkli topların yanı sıra alınır. Zuma Deluxe oyunundaki son skor, tüm seviyelerden geçtikten sonra vurgulanır ve her seviye bonuslarla geçilir, 50.000 puan verilir. Böylece oyunu yaklaşık 3 milyonluk bir hesapla bitirmek ve hatta daha fazla puan oldukça gerçektir.

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , ,
12 Haziran 2018 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker