Hakkımızda
Hakkımızda
Zirve Sigorta Aracılık Hizmetleri

2009 yılında faaliyete geçen Zirve Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine verdiği hızlı hizmetle kısa sürede büyüyerek sektörün önemli firmaları arasında yerini almıştır.
Zirve Sigorta, kasko, trafik sigortası, Dask, sağlık sigortası, ev ve iş yeri sigortalarının yanı sıra sorumluluk sigortasında da verdiği hizmetlerle öne çıkmayı başarmıştır. MAPFRE Genel Sigorta ve Dubai Starr Sigorta’nın acenteliğini üstlenen Zirve Sigorta, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir misyonla ekonomik poliçeler düzenlemek, ihtiyaçlara anında çözüm üretmek, hasar ve tazminat durumlarında müşterilerini zor durumda bırakmadan doğru, hızlı, sorunsuz yönlendirmelerle kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede verebilen profesyonel ekibiyle sektörünün yükselen firmaları arasında yer alan Zirve Sigorta üst düzey firmalara hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sigortacılık konusunda, Türkiye’de en iyi hizmet veren kurum olmak, sigorta şirketinin değil müşterisinin lehine tavır koyan hizmet anlayışını geliştirmek.

Misyonumuz

Müşterilerimizin sigorta konusu ilgili ihtiyaçlarını bilgi, tecrübe ve gelişen teknolojiyi kullanarak hızlı ve etkin çözümlerle karşılamak.

Temel Değerlerimiz

– Ahlaki, mesleki ve etik değerlere bağlılık
– Tecrübe ve bilgiye dayanan, başarı merkezli kaliteli hizmet anlayışı
– Risk bilinci ile hızlı ve etkili kararlar almak ve uygulamak
– Değişime açıklık ve yaratıcılık
– Müşteri memnuniyetini sağlamak
– Takım ruhu ile çalışmak
– Kalite Anlayışımız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak ürünleri, ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak sunmak, ürün ve hizmetlerimizin her bakımdan beğenilmesi, kaliteli ve güvenilir bulunması, tercih edilmesi için hedef ve politikalar belirlemek, yeni ürünlerle bu politikaları sürekli takip etmek, hizmette kaliteyi ayrıcalık değil görev olarak bilmek ve Zirve Sigorta olarak “Güveninizin Zirvesi” ne ulaşabilmektir.

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , , , ,
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker