Cem Özlük Ankara’da doğmuştur. Op. Dr. Cem ÖZLÜK ilköğrenimini Ted Ankara Koleji’nde yarı burslu olarak yapmış olup, ortaöğrenimini Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. 2012 yılında Gazi Üniversitesi’ nde üroloji ihtisasını tamamlayarak üroloji uzmanı olmuştur.

Mecburi hizmetini 1500’ün üzerinde başarılı cerrahi vaka ile tamamlayıp üstün hizmet sertifikası almıştır.(Şırnak’ta bir günde dört farklı hastaya laparoskopik nefrektomi yani kapalı yolla kanserli veya çalışmayan böbreğin çıkarılması ameliyatını yaparak oldukça önemli bir başarıya imza atmıştır.)

Sonrasında Amerika ve İtalya’da penoplasti (penis estetiği) ve vajinoplasti (vajina estetiği) alanlarında eğitim almıştır. Yurtdışında 200’ün üzerinde genital estetik ameliyatlarına katılmıştır. Vajinoplasti (vajina estetiği) ve penoplasti (penis estetiği) alanlarında operasyonlar gerçekleştirmekte ve dünyadaki en yeni yöntemleri kullanmaktadır. Penis büyütme, kalınlaştırma ve uzatma alanında yurtdışında 10’dan fazla eğitime katılmıştır. Kullandığı bu yeni yöntem ile başarı oranı yüksek sonuçlara ulaşmaktadır. Halen bağlantılı olduğu yabancı enstitülerde ameliyatlara katılmaktadır.

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , ,
30 Ocak 2020 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker