Renk Açıcı Krem Viaxi Whitening Eczanelerde

Viaxi Whitening Cream Nedir?

Viaxi Whitening Cream, özellikle (genital, bikini bölgesi, kol altı gibi) hassas cilt bölgelerindeki renk değişimi sorunlarına yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan özel bir formülle üretilmiştir. Bu bölgelerde oluşan renk dengesizliğini, kararmayı gidermek ve daha estetik bir görünüm amaçlı kullanılan bitkisel bir kremdir.

Cilt lekeleri ve cilt koyulaşmaları, gerek kadınlarda gerekse erkeklerde sık karşılaşılan cilt sorunlarından biridir. Cilt koyulaşmaları erkeklerde tıraş sonrasında, kadınlarda ağda ve epilasyon sonrasında, özellikle koltukaltı ve bikini bölgelerinde sık karşılaşılan bir problemdir. Güneş yanıkları ve cildin lekelenmeye olan yatkınlığı da cildin bazı bölgelerinin zamanla koyulaşmasına neden olabilir.

Viaxi Whitening Renk Açıcı Krem;  cilt üzerinde oluşmuş renk koyulaşmalarını dereceli olarak açan etkili bir kremdir. Doğal bitki özlerinden oluşan förmülüyle herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın cilt yüzeyindeki ton farklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Kullanımı

Temiz cilt üzerine uygulanır. Viaxi Whitening vajinal beyazlatıcı Cream, sürelecek bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılarak kullanılır. Daha etkili sonuç almanız için düzenli olarak sabah akşam olmak üzere, en az 3-4 hafta kullanılması tavsiye edilir. UYARI: Yalnız yetişkinler içindir, çocuklardan uzak tutunuz.

#whitenig #ciltkararmaları #deniz #kum #güneş #tatil #beyazlatıcı #dermokozmetik #güneşlekeleri #ciltbakım #renkaçıcı #whiteningkrem #bakım #beyazlatıcıkrem #koltukaltı #eczane #eczacı #lazerepilasyon #epilasyon #güzellik #ciltbakımı #renkaçıcıkrem

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , , , , , , ,
2 Nisan 2019 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker