PAPA LOUIE oyna oyunlar

Oyunun Papa Louis café’nin yıldönümü baskısı ile tanışın: bir mutfak oyununun alışılmış fonksiyonlarının bir komedi simülatörü ile birleştirildiği bir fırın. 10 yıl boyunca dizinin oyunları, özel bir çizim karakterleri, özenle hazırlanmış oyun ve büyüleyici görevlerden memnun kaldı. Tatil için, geliştiriciler oyuna sürpriz kattılar: karakter seçim fonksiyonunu güncellediler.

Nasıl oynanır
Tim’in erkek arkadaşı, Cecilia’nın kız arkadaşı ya da her ikisi de oyna! Son olarak, ana karakterlerin tasarımına müdahale edebilir ve benzersiz bir yardımcılar görünümü yaratabilirsiniz. Seçim çeşitli şablonlar sundu:

saç modeli ve saç rengi;
yüz tipi saçlar (sakal, toka, bıyık);
patlama türlerini seçmek için kızlar;
Atletik;
kafa iniş yüksekliği;
göz ve ağız şekli;
İsteğe bağlı aksesuarlar.

Kahramanın kişileştirilmesi ile oynadığınızda, şu seviyenin görevini alacaksınız: Papa Louis’in fırınını kafenin yazarkasa yerine koymak: garson, aşçı ve yönetici olarak oynamak. Siparişi al ve istenilen dolgu, tasarım ve katkı maddeleri ile pasta pişirmeye git. İlk kez eğitmenin istemlerinde, daha da hafızada. Müşterinin testi tarafından ne kadar başarılı bir eğitim yapıldı: yüzde bir değerlendirme ve cömert bir ipucu. Memnun müşteriler!

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , ,
5 Kasım 2018 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker