Kullanım Talimatı – Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuz bir kayganlaştırıcıdır. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur.

Viaxi Glide; Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

Viaxi Glide Su bazlı Kayganlaştırıcı; vajinal kuruluğu azaltmada size yardımcı olacaktır. Ayrıca seks veya ön sevişme esnasında şehveti, cinsel isteği artırabilir hareketli dakikalar yaşamınıza katkı sağlayabilir. Viaxi Glide kayganlaştırıcı jeller Natural, (sade) A+ ve Aromalı çeşitleri ile size farklı seçenekler sunmaktadır.

Natural (Sade)
Viaxi Glide Natural (Sade) Kayganlaştırıcı Jeller,
su bazlı, yağsız, renksiz, kokusuz ve pH dengelidir. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle kuruluğu azaltmaya ve ipeksi bir kayganlık sağlamaya yardımcı olur. Doğal nemi sağlamaya katkı sağlar. 5*5 ml şase Paket, 50 ml ve 200 ml şeffaf ambalajlarda.

A+ (Ekstra Kayganlaştırıcı)
Viaxi Glide A+ (Ekstra Kayganlaştırıcı) Jel,
su bazlı, yağsız, renksiz, kokusuz ve pH dengelidir. Ekstra çok daha uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği sahiptir bu nedenle Anal ilişkilerde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. 100 ml şeffaf ambalajlarda.

Aromalı
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jeller, Aromalı kayganlaştırıcılar sekse biraz farklılık katmak için geliştirilmiştir. Bazılarına göre oral seksi çok daha hoş hale getirir ve düzenli sekste kokularla tatlarda biraz fark yaratır. Viaxi Glide aromalı jeller orijinalinden farksız çilek ve çikolata tadında olup muhteşem dakikalar yaşamınıza katkı sağlayacaktır.
Hemen şimdi Viaxi Glide Strawberry’i ve Chocolate’yi deneyin! 100 ml şeffaf ambalajlarda.

Kullanım
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jeller, tüm klinik çalışmaları yapılmış, suda kolayca çözülebilen, yağsız, pH dengeli, kondomla %100 uyumlu ürünlerdir.
Jinekolog Hekimler tarafından önerilen ve reçete edilen Viaxi Glide Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel‘ leri güvenle kullannabilirsiniz.
İhtiyaç duyduğunuz kadar ürünü kaygan olmasını istediğiniz bölgeye sürmeniz yeterli olacaktır. Daha sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam dileğiyle..

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , , ,
13 Haziran 2017 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker