Kolajen Nedir? – Cosvia Collagen – Hidrolize Kolajen Peptid, Hyaluronik Asit, CoQ-10, Vitamin C, Spirulina

Kolajen vücudumuzdaki proteinlerin yaklaşık %30’unu, derimizin ise %70’lik kısmını meydana getiren önemli bir bileşendir. Derimizde bulunan en önemli proteinlerden biri olan kolajen, ölü cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak deriye destek olur ve esneklik kazandırır.

Vücudun kolajen üretimi yaş ilerledikçe azalır ve dış etkenler bu süreci hızlandırır. Bu nedenle yaş aldıkça cildiniz canlılığını ve esnekliğini yitirmeye başlar. Cildinizin ihtiyaç duyduğu kolajeni gıda takviyesi olarak en etkili kolajen peptitlerle destekleyebilirsiniz.

Kolajen peptitleri cildin derinliklerinde aktif hale gelir ve böylece güzelliği içten destekler. Cildin görünümü gençleşir ve cildin elastikiyeti önemli ölçüde artar. Aynaya bakıldığında farkedilir bir etki yaratır. Görünümünüz daha çekici ve genç olur, kırışıklıklar gözle görülür miktarda azalır; cilt daha canlı ve taze bir görünüm kazanır.

Cildinizi gençleştirecek kolajen desteği, Türkiyede ilk defa astronot besini olan spirulina ile birlikte. Cosvia Collagen, 5000 mg hidrolize kolajen peptid, hyaluronik asit, spirulina ve koenzim Q10 içerir. Formülünde ayrıca C vitamini, E vitamini, çinko, biotin, folik asit ve selenyum bulunmaktadır.

1200X1200

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , , , , , , , ,
20 Mayıs 2020 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker