Güvenlik Kamera Sistemleri – Alarm Sistemleri | Nero Güvenlik

2018 yılı itibariyle hizmet vermeye başlamış olan firmamız, profesyonel bir ekip ile hizmetinizde bulunarak, birçok farklı noktada güvenlik sistemi uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Ev ve çalışma ortamında güvenlik sistemlerinin uygulanabilmesi için firmamız tarafından verilen hizmetler arasında güvenlik kamerası, görüntülü diafon hizmetleri, alarm sistemleri, satış ve montaj bulunmaktadır.

Nero Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak profesyonel şekilde kurmuş olduğumuz ekibimiz içerisinde montaj ve satış personelleri ile birlikte iletişim personelleri ve yönetim personellerimiz olarak tamamen müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek ve en üstün hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firmamız üzerinden hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz merkez adresimiz; Bağdat Cad. Ark 399, No/399, Kat:1. Daire 1, 34740, Suadiye Kadıköy İstanbul üzerinden bize ulaşabilirler.

Web sayfamız üzerinde yer alan iletişim bilgileri, keşif formu, mail adresi ve diğer bilgileri kullanarak pratik bir şekilde bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , ,
17 Eylül 2018 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker