Burun Aspiratörü Baby-Vac Muhteşem İcad

Sevgili Anneler;
Avrupa’da milyonlarca satan bu muhteşem Burun Aspiratörünü hala duymadıysanız çok şeyi kaçırmışsınız demektir.
Sürekli uç değiştirme derdi olmayan bu ürünü 1 defa alın ömür boyu kullanın. Olurda memnun kalmazsanız yada memnun olmayan birine denk gelirseniz hemen geri gönderin ücretinizi iade edelim. Alın kullanın ve bize dua edin. On binlerce müşterimiz gibi :)

Baby-Vac burun aspiratörü, ödüllü bilim insanları tarafından Avrupa’da geliştirilmiş ve üretilmiştir. Bebeklerin, çocukların, yaşlıların, engelli bireylerin ve hasta olan tüm aile bireylerinin burnundaki mukusu, kolay ve etkili bir şekilde can yakmadan çekip alan medikal bir cihazdır.

Baby-Vac, 800 ? 1800 watt arasında çalışan elektrik süpürgesinin vakum gücü ile çalışmaktadır. Elektrik süpürgesinin hortum ucuna takılarak kullanılır. Süpürgenin emme gücünü hafifletir, bebeklere ve küçük çocuklara zarar vermeden kolayca mukusu çekerek tamamen temizler. Daha öncesinde sadece hastanelerde bulunan burun aspiratörleri, Baby-Vac ile evde kullanıma uygun hale getirilmiştir.

Neden elektrikli süpürge? Çünkü elektrik süpürgesi, her evde bulunan, tutarlı ve kontrollü emme sağlayabilen bir cihazdır. Baby-Vac, elektrik süpürgesinin emiş gücünü otomatik olarak optimize eder ve burun içindeki akıntıları zarar vermeden çekebilecek seviyeye düşürür. Bu sayede elektrik süpürgesi ile sürekli emme mümkün hale gelir ve burun boşluğunda birikmiş olan tüm salgı çıkarılabilir. Elektrik süpürgesi, içindeki kirli havayı dışarı vermeden sadece temiz havayı içeri çektiği için burun aspiratöründen kirli hava geçişi olmaz. Bu sayede burundaki mikroplu mukus çekilirken, burun hijyeni korunmuş olur.

Baby-Vac burun aspiratörü, uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanan ve uzmanlar tarafından tavsiye edilen, tıbbi tedaviyi tamamlayıcı mükemmel bir medikal araçtır.

Dünyadaki en kullanışlı ve en ekonomik burun aspiratörlerinden biri olan Baby-Vac, uç değiştirme derdi olmadan ömür boyu tüm aile için kullanılabilmektedir.

Burun akıntısına çözüm konusunda henüz ikna olmadıysanız ürünü kullanan müşterilerimizin yorumlarına mutlaka göz atın. Sağlıklı günler dileriz. @babyvactr

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , , , , ,
9 Ocak 2021 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker