Bursa Orhan Halı Yıkama Temizleme

Bizi Arayın
Halılarınızı Evinizden En Kısa Zamanda Ücretsiz Bir Şekilde Alıyoruz.

Yıkama ve Dezenfekte
Halı, Yorgan, Battaniye ve Koltuklarınızı OZON ile yıkayarak Virüs, Bakteri, Mantar ve Küften Tamamen Arındırıyoruz.

Söz Verdiğimiz Tarihte Teslimat
Müşterilerimize Söz verdiğimiz tarihte ürünlerini getirerek yaşattığımız mutluluğu görmek işimizin en güzel yanı.

En İyi Temizlik Sistemi
İşletmemiz %100 müşteri memnuniyeti ile eşyalarınızı özenle temizler.

Ozon Teknolojisi
Eşyalarınızın temizliğinde son teknolojik gelişmeler ışığında OZON ile işlemler yapılır.

Özel Kurutma Sistemleri
Kurutma odaları işin görünmeyen en önemli bölümlerinden birisidir. Eşyalarınız tam kurumaz ise bakteri oluşumunu tetikler.

Türkiye’nin ve Bursa’nın en modern halı temizleme fabrikası olan Orhan Halı Yıkama ve Temizleme olarak, yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın, kaliteli ve güvenilir işler yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz! Bursa’ da kurulan halı temizleme ve yıkama fabrikamız 2000 yılından bu yana hizmet vermeye ve müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Firmamız, 3000 m² kapalı alan ve günlük 1500 m² halı yıkama kapasitesine sahiptir.

Halı temizleme ve yıkama işlemleri firmamızda son derece özen ve itina ile gerçekleştirilir. Profesyonel halı temizliğinde ilk adım olarak halı tozu alma makinesi ile halılarınız tüm tozlarından ve kalıntılarından arındırılmış olur. Halıların tozlarından arındırılması, halı temizliğinin en önemli aşamasıdır. Çünkü tozlarından arındırılmadan gerçek ve derinlemesine bir halı temizleme işleminden bahsetmek mümkün olmamaktadır. Bu aşamadan sonra halılar cinsine, leke durumuna ve kullanılan iplik durumuna göre teknolojik halı yıkama makinelerinde yıkanır. Halılar yıkandıktan sonra durulama, sıkma, kurutma ve halı havalandırma işlemleri gerçekleştirilir. Tüm bu halı yıkama aşamalarında uzman kişiler, kaliteli ürünler ve modern teknolojiler kullanılır. Yıkanmış halılar, belirtilen adrese teslim edilmek üzere özenli bir biçimde paketlenir.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak.

VİZYONUMUZ:

Yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, Bursa ilimizin en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak.

MİSYONUMUZ:

Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar yaratmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak..

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , ,
28 Eylül 2020 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker