Baby-Vac Burun Aspiratörü 1 Ürün 1000 Övgü

Sevgili Anneler; Bildiğiniz Bütün Burun Aspiratörlerini Unutun. Baby-Vacı Deneyin. Eminim Bize Çok Teşekkür Edeceksiniz. 1 Defa Alın Uç Değiştirme Derdi Olmadan Ebedi Kullanın.

Baby-Vac Nedir?

Bebeklerin ve küçük çocukların burunlarını tahriş etmeden ve canlarını acıtmadan temizlemek için en iyi yol Baby-Vac Burun Aspiratörü‘dür.

Baby-Vac Burun Aspiratörü, bebeklerin ve küçük çocukların burun akıntısı‘nı temizlemek üzere dizayn edilmiş, elektrikli süpürge yardımıyla çalışan, kolay kullanımlı ve pratik bir araçtır.

Bir ucu elektrik süpürgesine takılan aletin diğer ucu çocuğun burun deliğine yaklaştırılır. Baby-Vac , süpürgenin sağladığı hafif vakum gücüyle burun içindeki akıntıları kolaylıkla çekerek burun kanallarının temizlenmesini sağlar.

Baby-Vac , özel bağlantı noktasıyla, elektrikli süpürgenin gücünü filtreler ve burun içindeki akıntıları çekebilecek düzeye düşürür. Çocuğa hiçbir şekilde zarar vermez. Burun içindeki akıntıları birkaç saniye içinde temizleyerek bebeğinizin sağlıklı ve mutlu olmasını sağlar.

Baby-Vac kullanımı oldukça kolay ve pratik bir üründür. İşlem sırasında bebeğe acı veya rahatsızlık vermez, herhangi bir yan etkisi veya zararı yoktur. 0-6 yaş grubu için idealdir.

Unutulmamalıdır ki:

  • Baby-Vac burun içindeki fazla sıvıları elektrikli süpürgenin gücüyle değil, yardımıyla çeker.
  • Girişteki aparat süpürgenin gücünü azaltır.
  • Dışarıdan emme işlemi burunun doğal mukozasına zarar vermez.
  • Ürün, uluslararası enstitülerde klinik testlerden geçmiştir ve CE belgelidir.
  • ABD ve Avrupa’da kategorisinin en çok satan ürünüdür.
  • Baby-Vac kullanımı oldukça kolay ve pratik bir üründür.
  • İşlem sırasında bebeğe acı vermez, herhangi bir yan etkisi veya zararı yoktur.
  • Küçük çocuklarda ve bebeklerde rahatlıkla kullanılabilir.

Her ihtimale karşı, çocuğunuzun üşütmesi birkaç günden fazla sürer ise sadece burnunu temizlemekle kalmayın, mutlaka doktora götürün.

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , ,
8 Kasım 2019 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker