Bebeklerde Burun Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Baby-Vac Burun Aspitatörü’nün mukusu can yakmadan, hafif ve etkili bir şekilde çıkardığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Acı vermeden ve anında bir rahatlama sağlar. Bu sayede bebeğiniz rahatça yemek yiyebilir ve uyuyabilir. Baby-Vac sayesinde soğuk algınlığı ve mukus sonucu oluşabilecek daha ciddi sorunların önüne geçilmiş olur.

Baby-Vac Burun Aspitatörü ödüllü bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. Baby-Vac, bebeklerin burunlarından mukusu kolay, etkili, can yakmadan ve anında çıkarmak için geliştirilmiş bir cihazdır. Daha öncesinde sadece hastanelerde bulunan etkili burun aspiratörleri bu sayede ev kullanımına uygun hale gelmiştir.

Cihaz elektrikli süpürgenin vakum gücü ile çalışmaktadır. Elektrikli süpürgenin hortum ucuna takılarak kullanılır. Baby-Vac, süpürgenin oluşturduğu emme gücünü hafifletir ve bebeğe zarar vermeden kolayca mukusu çekecek hale getirir.

Cihazın şeffaf olması sayesinde, ebeveynler toplanan mukus miktarını ve görünümünü kontrol edebilir, bu sayede cocuğun iyileşme sürecini takip edebilirler.

Başka diğer avantaj ise burun damlaları içindeki aktif maddelerin, temizlenmiş mikoderm yoluyla daha etkili bir şekilde emilmesidir.

Baby-Vac Burun Aspiratörü, uluslararası kuruluşlar (TÜV) tarafından onaylanmış ve uzmanlar tarafından tavsiye edilmiştir. Tıbbi tedaviye mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Dünya’daki en mükemmel ve en Ekonomik Burun Aspiratörlerin’den biri olan Baby-Vac, Uç değiştirme derdi olmadan ömür boyu kullanılabilmektedir.

Not: Elektrik süpürgesinin 800-1800 what arasında çalıştırılması önerilmektedir.

Web sayfamızdan burun aspiratörü yorumları ‘nı okuyabilirsiniz.

Siteyi açmak için tıklayın

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
8 Kasım 2018 tarihinde eklendi.
Website Screenshots by PagePeeker